Anadolu Tüneli'ne giren, tünelin öbür ucuna gitmek zorundadır!

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Paylaşımlarınızı bekliyoruz..                |AT|              Reklamların bizle ilgisi yoktur, reklamlardan kurtulmak için üye olunuz.                   |AT| 

Paylaş | 

Tanışma Salonu ~ 1

YazarMesaj
Melih
Yönetici
Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 313
Unvan : Site Yöneticisi
Rep Puanı : 0
Puanlar : 3785

Üyenin Durumu
Yararlılık:
10/10  (10/10)
Aktiflik:
9/10  (9/10)

MesajKonu: Tanışma Salonu ~ 1   Çarş. 16 Eyl. 2009, 21:49

Herkese Merhabalar..

Ben Lise 1'den Melih.. Forumlarla uğraşırım, Komedi Dükkanı favori TV programım-dı, Tolga Çevik askere gidene kadar.. Bu sıralar TV izlemiyorum..

2. tercih yapmadım Fen gelmeyince, çünkü sayısal sözel arasında bir seçim yapmış değilim henüz

Hedeflerim arasında mimarlık ve işletme var..

Tayin çıkması durumunda seneye Antalya'ya gitme ihtimalim var..

Gülmeyi seven biriyim

Bu sene dershaneye yazılmadım

Müzikleri tür olarak ayırarak şu tarz müziği severim bu tarz müziği sevmem diye ayrım yapamam çünkü her türden müzik dinliyorum fakat bunları kıyaslarsak en çok klasik müzikten hoşlanıyorum, ardından metal, film müzikleri, Türk Sanat müziği, türkü ve pop geliyor.. Piyano ve keman sesini çok seviyorum.. Favorilerim Mozart - Alla Turca (Türk Marşı), Pentagram - Korkma Ondan Bundan, The Last of The Mohicans, Çanakkale Türküsü, Allı Turnam, Özer Atik - Ben Olsam..

PC oyunları eskiden çok oynardım ama şimdi pek oynamıyorum..

Fotoğraf çekmeyi seviyorum, yılda birkaç kez -kendi isteğimle- resim yaparım. Şiir, hikaye yazmayı severim.

Grupça aktivitelerden hoşlanırım

Bir konu hakkında fazla ısrardan hoşlanmam

Nedenini sorduğum bir şeye karşı "İşte" cevabını almam karşımdaki kişinin olgunluğu hakkında şüphe duymama neden olacak davranışlardan bir tanesi.. Alıngan değilimdir, ama alıngan olana karşı da her zaman iyi olamam.

Dövüş, kavga gibi geri kafalı sorun halletme yolları yerine konuşmayı tercih ederim

Küfür beni birinden nefret ettirecek en önemli husustur

Çıkarcılık, bencillik yapana karşı aynı şekilde davranırım.

Seviyesiz konuşmalardan hoşlanmam

Kolay sinirlenmem, ama sinirlenince de gözüm hiçbir şeyi görmez, sinirlendirene karşı her şeyi yapabilirim, ispiyoncu olmasam bile idareye veya öğretmenlere şikayette bulunabilirim

Bazı sağlık problemlerim var bu yüzden lütfen ani hareketler yapmayın, hafifçe olsa da vurmayın.

Bana şaka maksadıyla da olsa yalan söyleyene karşı tekrar ısınmam zordur

Her ne kadar pek PC oyunu oynamasam da yanımda görüntü kalitesi düşük oyun muhabbeti yapılmasından hoşlanmam.. Yani CRYSIS WARHEAD gibi grafik seviyesi üst düzeyde olan oyunları tercih ederim. Oyun muhabbetlerinde aşırıya kaçılmasından hoşlanmam..

Çok stresli olduğum zamanlar kırıcı olabilirim beni zorlayacak davranışlarda bulunmazsanız sevinirim

Kimin başarı düzeyinin ne düzeyde olduğuna bakmam arkadaşım insancıl davransın yeter

Ve bir şey söylediğimde "haksız mıyım" dediğimde benim inadıma "haksızsın" denmesine tahammül edemem

ve artı olarak

http://forum.sebnemkeskin.com adlı resmi forumda Co-Admin'lik yapıyorum..

Kullanıcı profilini gör http://anadolutuneli.yetkin-forum.com

Tanışma Salonu ~ 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Salonu Oluşturmak...
» Sitemi nasıl tanıtabilirim
» Oyun salonu kurmak 50 rep
» DUYU ORGANLARI
» Full Metal Panic! [Tanıtım]