Anadolu Tüneli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Tüneli'ne giren, tünelin öbür ucuna gitmek zorundadır!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Paylaşımlarınızı bekliyoruz..                |AT|              Reklamların bizle ilgisi yoktur, reklamlardan kurtulmak için üye olunuz.                   |AT| 

Kısa biyografisi

YazarMesaj
Melih
Yönetici
Yönetici
Melih

Erkek Mesaj Sayısı : 313
Unvan : Site Yöneticisi
Rep Puanı : 0
Puanlar : 5762

Üyenin Durumu
Yararlılık:
Kısa biyografisi Left_bar_bleue10/10Kısa biyografisi Empty_bar_bleue  (10/10)
Aktiflik:
Kısa biyografisi Left_bar_bleue9/10Kısa biyografisi Empty_bar_bleue  (9/10)

Kısa biyografisi Empty
MesajKonu: Kısa biyografisi   Kısa biyografisi EmptySalı 22 Eyl. 2009, 14:30

12 Mart 1996 tarihinde Mersin'de dünyaya gelen Şebnem Keskin'in ilk söylediği şarkı Akdeniz Akşamları'dır. Abisi Korhan, babası Taner, annesi Sevgi'dir. 2 yaşında konuşmaya başlamış ve o zamandan beri şarkı söylüyor. 2003 yılında Barbaros İlköğretim Okulu'nda ilköğretim hayatına başlamış olan Şebnem Keskin, 2008 yılında Bir Şarkısın Sen yarışması dolayısı ile Barbaros İlköğretim Okulu'ndan ayrılıp İstanbul'da eğitim hayatına devam etti. Bu yılda Bir Şarkısın Sen seçmeleri için Adana'ya giden Şebnem, ilk 20 çocuğun arasına seçilerek büyük bir başarıya imza atmıştır. Yarışmada iyi bir performans gösteren Şebnem, şan dersleri ve programda kazandığı tecrübelerle sesine gç katmıştır. Şebnem yarışmadaki bu başarısını ıhlamura borçlu olduğunu söylüyor.

En sevdiği sanatçılar: Ray Charles, Frank Sinatra, Maria Carey, Celin Dion ve Fatih Erkoç

Resmi Site'den düzenlenmiştir.
https://anadolutuneli.yetkin-forum.com

Kısa biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seçme Kısa Hikayeler