Anadolu Tüneli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Tüneli'ne giren, tünelin öbür ucuna gitmek zorundadır!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Paylaşımlarınızı bekliyoruz..                |AT|              Reklamların bizle ilgisi yoktur, reklamlardan kurtulmak için üye olunuz.                   |AT| 

Özlü Sözler-3

2 posters
YazarMesaj
melike
Seviye 2 / 2
Seviye 2 / 2
melike

Kadın Mesaj Sayısı : 28
Rep Puanı : 0
Puanlar : 5628

Üyenin Durumu
Yararlılık:
Özlü Sözler-3 Left_bar_bleue3/10Özlü Sözler-3 Empty_bar_bleue  (3/10)
Aktiflik:
Özlü Sözler-3 Left_bar_bleue2/10Özlü Sözler-3 Empty_bar_bleue  (2/10)

Özlü Sözler-3 Empty
MesajKonu: Özlü Sözler-3   Özlü Sözler-3 EmptySalı 03 Şub. 2009, 19:29

♥️ Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene , hiç kimse yardım etmez. Pestalozzi

♥️ Herşeye karşın herkes sevdiğini öldürür. Kimi bunu sert bakışıyla yapar, kimi de yüze gülen bir sözcükle, korkak kişi bunu bir öpücükle, cesur adam bir kılıçla Oscar Wilde

♥️ Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür. J.Harris

♥️ Bir insanın akıllı olmasına birşey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. Eflatun

♥️ Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, Söyleyeyim: ANNEM'dir. Abraham LINCOLN

♥️ İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez. Harriet Tubman

♥️ Doğuştan sahip olduklarınızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamınızın yoğrulmasıdır. Diane Wakoski

♥️ Herşey aynı nefesten alır: Hayvanlar, insanlar, ağaçlar... Hayvanlar olmazsa insanlar ne yapar? Tüm hayvanlar gitse insanların ruhu büyük bir yalnızlığa boğulur; insanlar yalnızlıktan ölür. Kızılderili Reisi Seattle

♥️ Yaşamda en önemli şey kazançlarımızı kullanmak değildir. Bunu herkes yapar. Asıl önemli olan kayıplarımızdan kazanç sağlamamızdır. Bu zeka gerektirir;akıllı insanlarla aptal insanlar arasındaki fark budur. William Bolith

♥️ Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar. John Steinbeck

♥️ Herşeye karşın herkes sevdiğini öldürür. Kimi bunu sert bakışıyla yapar, kimi de yüze gülen bir sözcükle, korkak kişi bunu bir öpücükle, cesur adam bir kılıçla Oscar Wilde

♥️ Sevilmek umuduyla sevmek insanidir.Fakat sevmek için sevmek, meleklere özgüdür. Alphonse de Lamartin

♥️ Aşktan korkmak, yaşamdan korkmak demektir ve yaşamdan korkanlar şimdiden üç kez ölmüşlerdir. Bertnard Russel
Melih
Yönetici
Yönetici
Melih

Erkek Mesaj Sayısı : 313
Unvan : Site Yöneticisi
Rep Puanı : 0
Puanlar : 5758

Üyenin Durumu
Yararlılık:
Özlü Sözler-3 Left_bar_bleue10/10Özlü Sözler-3 Empty_bar_bleue  (10/10)
Aktiflik:
Özlü Sözler-3 Left_bar_bleue9/10Özlü Sözler-3 Empty_bar_bleue  (9/10)

Özlü Sözler-3 Empty
MesajKonu: Geri: Özlü Sözler-3   Özlü Sözler-3 EmptySalı 03 Şub. 2009, 20:26

PİT
https://anadolutuneli.yetkin-forum.com

Özlü Sözler-3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özlü Sözler- 1
» Özlü Sözler-2
» Özlü Sözler